Ukrywał się 5 lat. Został zatrzymany w Hiszpanii

0

W Hiszpanii, na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego przez Sąd Okręgowy w Kielcach, zatrzymany został 26-letni mieszkaniec gminy Busko-Zdrój. Mężczyzna ukrywał się 5 lat.

O nieuchronności kary przekonał się 26- letni mieszkaniec gminy Busko-Zdrój, który został zatrzymany w sierpniu w Hiszpanii przez tamtejszą policję na podstawie Europejskiego Nakazu Zatrzymania wydanego przez Sąd Okręgowy w Kielcach. Mężczyzna od 5 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

– Z kraju wyjechał pod koniec 2014 roku, kiedy dostał wezwanie do zgłoszenia się w zakładzie karnym w celu odbycia kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności. Mieszkaniec podbuskiej miejscowości dostał wyrok za udzielanie, handel, uprawę oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków, środków odurzających – informuje Tomasz Piwowarski, oficer prasowy KPP w Busku-Zdroju.

19 września strona hiszpańska przekaże 26-latka funkcjonariuszom polskiej policji i ten zostanie przewieziony do kraju, gdzie zostanie osadzony w zakładzie karnym. Kolejna osoba przekonała się, że odbycie zasądzonej kary to tylko kwestia czasu.

Fot. Pixabay

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com