Znana firma METAL – KOP pod Wieżą Eiffla

0

Od kilku dni kierowcy przemierzający trasę z Buska-Zdroju w kierunku Kielc (lub odwrotnie),w miejscowości Młyny nagle zmniejszają prędkość i z niedowierzaniem oglądają… 11 metrowej wielkości (3 – 4 piętrowego domu) wspaniałą kopię wieży Eiffla! Kopia pomniejszona o około 30 razy w stosunku do oryginału stanęła  tuż obok hal fabrycznych znanej doskonale w Polsce ale też i za granicami kraju, Firmy METAL – KOP.

Są różne reklamy firm i towarów, ale takiej bym się nigdy nie spodziewał – mówi jeden z Busczan.  – To wręcz rewelacyjny pomysł, nie sposób po pierwsze nie zauważyć potężnej wieży, a ponadto nie skojarzyć jej z reklamą firmy METAL – KOP. Trzeba przyznać, że to rewelacyjny pomysł.  Inny kierowca (z województwa podkarpackiego) dodaje, że to fantastyczna reklama firmy, ale także leżącego w pobliżu Buska-Zdroju. Sądzę – kontynuował nasz rozmówca, że teraz będzie się mówiło, że coś tam leży na przykład 2 kilometry przed słynną wieżą, lub… gdy miniesz wieżę Eiffla koło firmy Pana Kopały, to 3 kilometry dalej będzie… Super, naprawdę super pomysł, rewelacyjne wykonanie. -Trzeba przyznać, że ta słynna na całym świecie wieża kojarzy się od razu z metalowymi wyrobami METAL – KOP. Firma i kopia Wieży Eiffla bardzo dobrze się kojarzą – powiedział nam jeden z biznesmenów z Buska-Zdroju.

A więc mamy coś nowego, ciekawego, przyciągającego uwagę – niebanalną reklamę Firmy METAL – KOP. Warto w tym miejscu przypomnieć, że METAL – KOP produkuje najnowsze modele kontenerów z dodatkowym profilowaniem ścian, które usztywnia konstrukcję oraz korzystnie wpływa na efekt wizualny. Rozwiązanie to jest opatentowane i chronione  prawem. A wieża Eiffla? Do użytku oddana została 31 marca 1889 roku i była wówczas najwyższym obiektem na świecie. Wysokość to 324 metry (wraz z urządzeniami na jej szczycie). Jest obiektem, który od powstania zwiedziło około 250 milionów ludzi.

(raf)

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com