Zmiany na ważnych stanowiskach

0

Anita Głuszek od kilku dni piastuje stanowisko skarbnika Powiatu Pińczowskiego. Uchwałą Rady Powiatu Pińczowskiego z 14 stycznia 2020 roku, pani Anita zastąpiła Annę Różycką, która czuwała nad powiatowymi finansami od roku 1999.

Pani Anita Głuszek ukończyła studia na kierunku „Finanse i bankowość” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, a potem także studia podyplomowe w zakresie rachunkowości . Jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch uroczych córek w wieku 7 i 2 lata.

W roku 2002 rozpoczęła pracę w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, a w roku 2013 objęła stanowisko głównej księgowej tamże. Jednocześnie pracowała w wydziale finansowym pińczowskiego starostwa powiatowego, co doskonale przygotowało ją do obecnego stanowiska.

We wtorek pani Anita oficjalnie zajęła stanowisko skarbnika powiatu i odebrała gratulacje od władz starostwa i współpracowników. Nasza Redakcja przyłącza się do tych serdeczności.

Tego samego dnia gospodarze powiatu i pracownicy pożegnali Bernarda Antosa, który od 10 miesięcy piastował stanowisko kierownika Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami w Pińczowie. Po wygranym konkursie Bernard Antos będzie pracował w skarżyskim starostwie powiatowym, a jego obowiązki w pińczowskiej geodezji będzie pełniła Zofia Kasza.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com