Złote gody. Przeżyli razem 50 lat …

0

Burmistrz Miasta i Gminy w Nowym Korczynie Paweł Zagaja wystąpił do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskiem o nadanie medali „za długoletnie pożycie małżeńskie” dla 12 par, które w 2020 roku obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Niestety wobec panującej obecnie na świecie sytuacji związanej z pandemią, wręczenie medali miało charakter indywidualny. Dostojni Jubilaci otrzymali list od Burmistrza Miasta i Gminy z życzeniami i podziękowaniami, a także drobny upominek, który będzie im przypominał o pięćdziesięciu wspólnie przeżytych latach.

W tym roku świętowały pary: Wiesława i Stanisław Borla z Czarków, Krystyna i Czesław Czupryna z Pawłowa, Maria i Lucjan Kaleta z Podzamcza, Pelagia i Tadeusz Kamysz z Brzostkowa, Halina i Stefan Maj z Piasku Wielkiego, Janina i Stefan Małek z Czarków, Danuta i Witold Pawełczyk z Błotnowoli, Danuta i Edward Salomon z Czarków, Janina i Stanisław Soja z Uciskowa, Halina i Stanisław Suchy z Badrzychowic, Sabina i Henryk Zawada ze Strożysk, Wanda i Zbigniew Zawada z Badrzychowic.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com