Złośliwa kradzież

0

Dziś w nocy pińczowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca gminy Pińczów. Jak się okazało, mężczyzna dokonał kradzieży motoroweru i roweru sprzed posesji swojego sąsiada. Jednoślady zostały odzyskane, a mężczyzna trafił do aresztu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj tuż po godzinie 22.00 mundurowi z Pińczowa otrzymali informację o kradzieży motoroweru marki Junak oraz roweru. Łączna wartość strat oszacowana została na ponad 3600 zł.

Jak ustalono, do sąsiada 33-latka przyjechali w odwiedziny dwaj mężczyźni. 52 i 59-latek poruszali się jednośladami, które pozostawili przy bramie znajomego. Po kilkudziesięciu minutach wizyty spostrzegli, że motorower i rower zniknęły. O wszystkim poinformowali policjantów, którzy szybko na poboczu drogi znaleźli rower należący do jednego ze zgłaszających. Mundurowi natychmiast ustalili też podejrzewaną o dokonanie tego czynu osobę. Policjanci odwiedzili więc podejrzewanego 33-latka, który szybko przyznał się do zabrania pojazdów. Powiedział, że wszystko zrobił „na złość” swojemu sąsiadowi, z którym jest skłócony. Wskazał też miejsce ukrycia motoroweru.

Pojazdy zostały odzyskane w nienaruszonym stanie. Próba „zaszkodzenia” sąsiadowi skończyła się dla 33-latka zatrzymaniem. Dziś złoży w tej sprawie wyjaśnienia. Za jego nieprzemyślany, złośliwy „żart” grozi mu do 5 lat pobawienia wolności.

Opr. D.S

Źródło: KPP w Pińczowie

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com