Zatrzymanie w centrum miasta. Policja użyła granatów hukowych

0

W czwartek, 19 listopada w centrum Buska-Zdroju zatrzymano trzy osoby. W akcji wziął udział pododdział kontrterrorystyczny.

Jak wynika z informacji buskiej policji, akcja miała związek z wcześniejszym zatrzymaniem w Stopnicy 23-latka z województwa podkarpackiego. Mężczyzna usłyszał zarzut obrotu znaczną ilością substancji psychotropowych w postaci amfetaminy.

– Mieliśmy informację, że że jedna z podejrzewanych osób może mieć broń palną, dlatego też zatrzymaniu uczestniczył pododdział kontrterrorystyczny Komendy Wojewódzkiej Policji. Dwie z zatrzymanych zostały zwolnione do domu jeszcze tego samego dnia, z kolei 45-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego został zatrzymany w areszcie. W piątek został przesłuchany. Prokuratura Rejonowa w Busku-Zdroju zamierza wystąpić z wnioskiem do sądu o areszt – informuje Tomasz Piwowarski, oficer prasowy KPP w Busku-Zdroju.

Jak zostaliśmy poinformowani przez policję, zatrzymanemu 45-latkowi, za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków odurzających grozi kara od 2 do nawet 12 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com