Za nieobyczajne zachowanie grozi im areszt albo grzywna

0

We wtorek, 13 października policjanci ze Stopnicy natrafili na dwa filmy nagrane w centrum tego miasta, które ktoś zamieścił w internecie. Na każdym z tych filmów siedzący na ławkach mężczyźni załatwiają potrzebę fizjologiczną wprost na chodnik. Wkrótce obu mężczyzn odwiedzą policjanci.

Jak powszechnie wiadomo, nikt nie jest anonimowy, także w internecie. Wkrótce przekona się o tym dwóch mężczyzn, którzy zostali nagrani w centrum Stopnicy, a filmy zostały opublikowane w „globalnej sieci”. Do wspomnianych nagrań dotarli funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stopnicy.

-Filmy przedstawiają mężczyzn, którzy nie wstając z ławki załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne wprost na chodnik. Bulwersujący jest fakt, że w miejscu, gdzie doszło do zdarzenia znajduje się ogólnodostępna toaleta, a w parku o tej porze znajduje się zwykle dużo osób. Wkrótce obu mężczyzn odwiedzą policjanci. Filmy z uwiecznionymi wybrykami będą dowodami w postępowaniu sądowy – informuje Tomasz Piwowarski, oficer prasowy KPP w Busku-Zdroju.

Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karę nagany.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com