Wspólnie i bliżej spraw mieszkańców

0

9 stycznia o godzinie 17.30 w Pińczowie, oficjalnie zostało otwarte biuro  poselsko – senatorskie Bogdana Latosińskiego oraz Jacka Włosowicza – reprezentujących Prawo i Sprawiedliwość.  Na otwarciu obecnych było około 50 osób.

Wśród gości obecna była  Agata Wojtyszek – wojewoda świętokrzyski, Jan Bębenek – szef struktur Prawa i Sprawiedliwości w Pińczowie, Jerzy Kułaga – radny powiatowy PIS, Jerzy Puk – prezes Towarzystwa Przyjaciół Ponidzia oraz ksiądz dziekan Jan Staworzyński, który poświęcił pomieszczenie.

biuro1

Nowy lokal Prawa i Sprawiedliwości mieści się przy ulicy Kościuszki 10 w Pińczowie (budynek Cechu Rzemiosł Różnych ).

Miejsce to ma służyć mieszkańcom regionu, którzy sami prosili o utworzenie biura w Pińczowie. W ten sposób wychodzimy naprzeciw społecznemu zapotrzebowaniu na to, aby takie miejsce powstało w Pińczowie. Biuro będzie także do dyspozycji samorządowców i działaczy społecznych, którzy będą mogli wykorzystywać je do spotkań z wyborcami, społeczeństwem oraz innymi parlamentarzystami – informuje Bartosz Oszczepalski, dyrektor bura poselskiego.

biuro2

Jak dodaje dyrektor, biuro będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców regionu, bez względu na to z jaką opcją polityczną są związani i jakie mają przekonania polityczne. „Poseł i senator są gotowi na zapoznanie się z kwestiami trapiącymi mieszkańców i dyskusję na ważne tematy dotyczące zarówno sytuacji w kraju, jak i w regionie świętokrzyskim, a także sposobów na rozwiązanie tych problemów”.

W biurze poselskim przy ulicy Kościuszki 10 oferowana będzie pomoc prawna, a także inne formy pomocy, udzielane przez współpracowników i asystentów posła. 

– Poseł Bogdan Latosiński oraz senator Jacek Włosowicz będą pełnić dyżury w drugie poniedziałki miesiąca w godzinach 15.30-17.30 zaznacza Bartosz Oszczepalski.

Główne biuro znajduje się w Kielcach przy ulicy Planty. Do tej pory poseł Latosiński otworzył filie biura poselskiego w Chmielniku i Pierzchnicy.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, osoby zainteresowane są proszone o kontakt z dyrektorem biura poselskiego Bartoszem Oszczepalskim pod numerem telefonu 533 012 409. Dyrektor zachęca również do odwiedzania strony internetowej http://www.bogdan-latosinski.pl/. M.G.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com