Wpadł 28-latek, którego policja poszukiwała ośmioma listami gończymi

0

W czwartek, 19 marca kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Kije, który od roku poszukiwany był listami gończym. W sumie za popełnione przestępstwa w zakładzie karnym spędzi 4 lat i 1 miesiąc.

28-latek był poszukiwany od ponad roku. W tym czasie wystawiono za nim aż 8 listów gończych i 7 nakazów doprowadzenia do zakładu karnego.

– Na taką liczbę aktywnych poszukiwań zasłużył sobie licznymi przestępstwami przeciwko wolności, rodzinie, wymiarowi sprawiedliwości i przede wszystkim mieniu. Jego poszukiwania trwały dość długo, ponieważ wiedząc o zasądzonych karach wyjechał z miejsca zamieszkania zrywając wszelkie kontakty – informuje Damian Stefaniec, oficer prasowy KPP w Pińczowie.

Ostatecznie zachowywane przez niego środki ostrożności nie pomogły, ponieważ policjanci wpadli na jego trop, a w czwartek został zatrzymany. Mężczyzna, ukrywający się na terenie powiatu kieleckiego był zaskoczony, gdy funkcjonariusze weszli do domu, w którym przebywał. Dzięki temu nie miał żadnej możliwości ucieczki.

Najbliższe 4 lata i 1 miesiąc 28-latek spędzi w celi zakładu karnego.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com