Wisła Opatowiec zdobyła Mistrzostwo Powiatowej Ligi Futsalu!

0

 Kolejny sukces zanotowała drużyna Wisły Opatowiec występująca od lat w rozgrywkach halowej piłki nożnej. W Kazimierzy Wielkiej piłkarze wywalczyli Mistrzostwo Powiatowej Ligi Futsalu!

Mecz finałowy kończący rozgrywki PLF 2019/2020 odbył się w niedzielę, 8 marca. Na pasjonującym spotkaniu, wśród licznych kibiców, obecni byli również przedstawiciele władz samorządowych Gminy Opatowiec.

W meczu o pierwsze miejsce, w rozgrywkach drużyn z powiatów kazimierskiego, proszowickiego, miechowskiego i pińczowskiego, zmierzyły się drużyny Wisły Opatowiec i Metaliki Przemyków. Drużyna prowadzona przez Rafała Kańskiego wygrała 6:4. Strzelcami bramek byli Mateusz Stalmach, Łukasz Kupiszewski, Daniel Suchan, Grzegorz Bizoń i Mateusz Majcherczyk.

Zwycięski zespół, w rozgrywkach 2019/2020, wystąpił w składzie: Przemysław Włusek, Grzegorz Perek, Michał Skotarczyk, Łukasz Kupiszewski, Rafał Kański, Mateusz Stalmach, Grzegorz Bizoń, Daniel Suchan, Majcherczyk Mateusz, Piotr Jurek, Walter Bober, Krzysztof Cieślik i Dawid Nowicki.

Zawodnikom i opiekunowi drużyny serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

A.R.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com