„Wiosną zobaczycie nową jakość drużyny”

0

Od pierwszych dni okresu przygotowawczego każdy w klubie zakasał rękawy i wziął się ostro do pracy. Jestem zbudowany postawą drużyny, gdyż sumiennie przepracowali ten okres a efekty ciężkiej pracy zobaczymy wiosną – informuje trener Mariusz Arczewski.

W niedzielę, 8 marca buski zespół rozegrał pierwszy mecz ligowy z Orliczem Suchedniów. Kondycje i nastroje w buskiej drużynie, na początku sezonu wiosennego, podsumowuje trener. –  Wyniki w meczach sparingowych pokazują, że zespół jest dobrze przygotowany do rundy rewanżowej. Dokonam wszelkich starań aby wszyscy kibice AKS-u zobaczyli jak silną i ambitną drużynę mamy w Busku. Sukcesu nie da się kupić, sukcesu nie da się zagwarantować. Nie chcę nic obiecywać, ale jedno mogę wszystkim zagwarantować, wiosną zobaczycie nową jakość i nowe oblicze swojej drużyny zapewnia Mariusz Arczewski. – Będziemy pracowali tak mocno, aż odzyskamy należyte miejsce dla miasta, klubu a przede wszystkim drużyny, bo Ci chłopcy nie zapomnieli jak gra się w piłkędodaje.

Powrót do korzeni, nowa stara nazwa AKS 1947 Busko Zdrój, coraz lepsza infrastruktura oraz zapewnienie nam jak najlepszych warunków do treningu – świadczy o tym, że nie tylko zawodnicy, ale również działacze w okresie zimowym nie próżnowali.

r.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com