Wielkanoc u Smerfów [ZDJĘCIA]

0

Jesteśmy świadkami VII edycji konkursu „Pisanki, kraszanki, wielkanocne malowanki” zainicjowanego przez nauczycieli i dzieci z Przedszkola Niepublicznego „Smerfuś” w Busku-Zdroju na ul. Srogiego i os. Sikorskiego.

Podtrzymując tradycję, wzorem lat ubiegłych maluchy z przedszkola „Smerfuś” przygotowały wspólnie z rodzicami wiele pięknych, kolorowych i wyjątkowych prac w postaci kartek, stroików i pisanek wielkanocnych. Wszystkie prace zostały wykonane niezwykle estetycznie i pomysłowo, z nawiązaniem do tradycji wielkanocnych. Zebrane prace znalazły się „na pierwszym miejscu”, a ich mali wykonawcy zostali nagrodzeni upominkami świątecznymi.

– Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie! Chciałabym również dodać, że dzieci i pracownicy Przedszkola „Smerfuś” życzą rodzicom i mieszkańcom Buska-Zdroju wesołych, pełnych nadziei i wiary Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych wśród srebrnych bazi i kochającej rodziny, przy wspólnym stole. Smacznego święconego jajka oraz mokrego poniedziałku – życzenia przekazała Anna Mazur, dyrektor Przedszkola Niepublicznego „Smerfuś” w Busku-Zdroju.

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com