W Dniu Myśli Braterskiej

0

22 lutego każdego roku, harcerze i skauci na całym świecie obchodzą święto przyjaźni, na której bazuje przecież cała ich szlachetna działalność. Tę piękną okoliczność uczcili także harcerze i zuchy z ZHP Pińczów, a wśród nich 30. Drużyna Harcerska im. Tadeusza Kościuszki z Kij. Dzień Myśli Braterskiej stał się dla nich doskonałą okazją do podziękowań przyjaciołom za pomoc, życzliwość i wsparcie. Opiekunki kijskich harcerzy – pdhm Wiesława Zając i hm Agata Kudasiewicz przekazały piękne kartki z życzeniami na ręce wójta Gminy Kije Tomasza Sochy, dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych Mariusza Kudasiewicza oraz dyrektora SIK Kasztelania Piotra Magdziarza.

„Jak to wspaniale mieć przyjaciół którym w Dniu Myśli Braterskiej można podziękować i złożyć życzenia braterstwa” –podkreślały harcerki.

Warto przy tej okazji wspomnieć o sukcesie dh Magdaleny Blicharskiej z 30. Drużyny Harcerskiej im. Tadeusza Kościuszki w Kijach. Harcerka otrzymała wyróżnienie w Chorągwianym Konkursie „Kartka na Dzień Myśli Braterskiej”. Wielkie brawa i serdeczne gratulacje!

/a/

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com