„TO WŁAŚNIE WOLNOŚĆ”

0

Wojewoda Zbigniew Koniusz zaprasza mieszkańców wszystkich powiatów województwa świętokrzyskiego do udziału w wirtualnych grach „To właśnie WOLNOŚĆ”. Tematyka trzynastu gier dotyczy wojny polsko-bolszewickiej, a przedsięwzięcie jest świetną okazją, aby przypomnieć o naszym wielkim zwycięstwie, które odmieniło losy Europy.

Gry fabularne „To właśnie WOLNOŚĆ” to nie tylko lekcja historii, ale i wspaniała rozrywka. Uczestnicy będą mogli rozwiązać niepowtarzalne zadania, bazujące na różnych mechanizmach. Coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci historii, jak i osoby lubiące zagadki logiczne. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Harmonogram wirtualnych gier:

– 21 listopada 2020 r. (sobota, godz. 10.00-18.00) – powiaty: buski, jędrzejowski, kazimierski.

– 28 listopada 2020 r. (sobota, godz. 10.00-18.00) – powiaty: kielecki (i miasto Kielce), konecki, opatowski, ostrowiecki.

– 5 grudnia 2020 r. (sobota, godz. 10.00-18.00) – powiaty: pińczowski, sandomierski, skarżyski.

– 12 grudnia 2020 r. (sobota, godz. 10.00-18.00) – powiaty: starachowicki, staszowski, włoszczowski.

Wirtualne gry „To właśnie WOLNOŚĆ” zostały dofinansowane w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2022.

Aby wziąć udział w grach należy zarejestrować się na stronie www.towlasniewolnosc.pl (tam znajdą Państwo także regulamin przedsięwzięcia oraz wszelkie informacje). Regulamin dostępny jest również na stronie Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego www.kielce.uw.gov.pl oraz na Facebooku ŚUW.

Serdecznie zapraszam do udziału!

Zbigniew Koniusz

Wojewoda Świętokrzyski

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com