Testy buskich zawodników w SMS Łódź

0

Na początku grudnia pięciu zawodników reprezentujących barwy AKS Busko-Zdrój, zostało zaproszonych na testy i mecz do AKS SMS Łódź. Do Łodzi wyjechali: Krystian Brutkowski, Mateusz Rodak, Miłosz Jabłoński, Kacper Załęcki i Michał Bogacki.

– Zawodnicy przeszli profesjonalne badania sportowe, które określają m.in. parametry takie jak: masa tłuszczowa, beztłuszczowa, zużycie energii w spoczynku i zapotrzebowanie na energię, masę mięśni szkieletowych w kończynach i torsie, zawartość wody w organizmie, a także testy szybkościowe z pomiarem fotokomórki i na koniec Beep test – informuje trener Grzegorz Załęcki.

Po krótkim odpoczynku i zwiedzaniu obiektów SMS (10 boisk, hala, basen bursa, sala do rekonwalescencji i siłowania) zawodnicy udali się na przygotowany obiad. Po przerwie nasz bramkarz wziął udział w jednostce treningowej, typowej dla tej pozycji na boisku. Pozostali rozpoczęli przygotowania do test meczu – czyli rozgrzewka poprzedzona rolowaniem. Następnie grupa ćwiczeń na siłowni z gumami oporowymi i wykorzystaniem innych urządzeń. Po tej części zawodnicy przystąpili do głównej rozgrzewki z piłkami na boisku. Mecz testowy trwał 2 razy po 30 minut. Krystian oczywiście na swojej nominalnej pozycji bramkarza, Miłosz na typowej „9”, Mateusz na pozycji „7”, Michał na „10” i „8” a Kacper najpierw na „6” a potem na „8”. Na tle zawodników z Łodzi i Włocławka, którzy grają w 4 lidze (Lider Włocławek) nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony, szybko dostosowali się do większego tempa gry zmian pozycji. Dzięki takim testom nasi piłkarze poznają nowe wyzwania i kierunki swojego rozwoju – podsumowuje.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com