Szczypiorniak na topie

0

O tym, że kielecki szczypiorniak jest najlepszy w całej Europie, mogliśmy się przekonać niedawno, kiedy to Vive wygrało Ligę Mistrzów. Zanim jednak doszło do tego historycznego wydarzenia, swoją wyższość nad innymi zespołami pokazali zawodnicy ZSP nr1 w Kielcach.
szczypiorniakgazeta_11

Podczas Ogólnopolskich Igrzysk Szkół Budowlanych w Piłce Ręcznej Chłopców, które rozgrywano w Busku-Zdroju, reprezentacja z Kielc także pokazała, że nie ma sobie równych. Nasi, gospodarze imprezy, niestety zajęli ostatnie z możliwych miejsc- piąte.

szczypiorniakgazeta_8

W turnieju organizowanym przez Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, a koordynowanym przez Grzegorza Owsińskiego, udział wzięło pięć drużyn. Do uzdrowiskowego miasta przyjechali zawodnicy teamów zrzeszonych przy szkołach technicznych w Biłgoraju, Grudziądzu, Włocławku oraz rzeczonych już Kielc i Buska.
W każdej z drużyn wybrano najlepszego zawodnika. Zostali nimi: ZSPNr 1 Kielce – Sebastian Pawlik, ZSBiP Grudziądz – Rafał Pamuła, ZSBiO Biłgoraj – Szymon Michoński, ZSB Włocławek – Kamil Skibicki, a z ZSTiO Busko-Zdrój – Patryk Mrożek (podano zgodnie z kolejnością zajętych przez drużyny miejsc).
Mecze rozgrywane były na parkiecie PMOS przez dwa kolejne dni- piątek i sobotę.

/kl/

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com