Świeże spojrzenie na kazimierską promocję

0

Drodzy Mieszkańcy Kazimierzy Wielkiej, wracamy do Państwa w nowej odsłonie i ze świeżymi pomysłami. Chcemy, abyście na bieżąco wiedzieli co dzieje się w naszym mieście oraz gminie” – czytamy na facebookowym profilu gospodarzy Miasta i Gminy Kazimierza Wielka.

O nową odsłonę promocji w socjal mediach zadba Luiza Wieczorek – pasjonatka nowych mediów. Na co dzień zajmuje się prowadzeniem fotoblogów oraz pisaniem tekstów. Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu social mediów, public relations oraz tematów związanych z dziennikarstwem, czy psychologią. Doświadczenie zdobywała także w licznych redakcjach. Luiza ma mnóstwo pomysłów na urozmaicenie kazimierskiego, gminnego fanpage’a, niemniej, z pewnością pomoże jej w tym aktywność samych odbiorców.

Liczymy na aktywność mieszkańców gminy w budowaniu naszej strony. Chcemy być dla nich, dlatego zależy nam, aby kazimierzanie mieli możliwość swobodnego wyrażania własnej opinii oraz komentowania tego, co dzieje się wokół nich” – podkreśla wiceburmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka Łukasz Maderak.

/a/

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com