Studniówki 2020

0

I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Busku-Zdroju rozpoczęło  11 stycznia cykl tegorocznych studniówek w powiecie buskim.  W szykownym lokalu, Pałacu w Konarach,swoje „sto dni do matury” świętowali na całonocnym balu uczniowie klasy  – III a wychowawcy Urszuli Polak i współprowadzącej tę grupę Aleksandry Buckiej,  III b wychowawcy Moniki Lubańskiej, III c wychowawcy Anny Koseli,  III d wychowawcy Witolda Juwa,  III e wychowawcy Janusza Ciby,  III g wychowawcy Barbary Galant,  III h wychowawcy Jolanty Ciby.

Studniówkę tradycyjnie rozpoczął  polonez wykonany w strojach z epoki napoleońskiej. Po części oficjalnej z udziałem starosty buskiego Jerzego Kolarza i burmistrza MiG Busko Waldemara Sikory, podziękowaniach młodzieży nauczycielom za wspólnie spędzone w tej szkole lata, dyrektor LO Tomasz Galant  ogłosił, że studniówkę 2020 czas zacząć. Jak się bawili, jak wyglądali – przedstawiamy na zdjęciach.

 

 

 

Kolejne studniówki  uczniów klas maturalnych odbędą się już za tydzień 18 stycznia . W Konarach bawić się będzie ZSP Nr1 –  „ekonomik” a w dworku „Soplicowo” w Busku  ZSTiO – „budowlanka” . Zakończy je w powiecie,  także w Konarach ZST-I – „mechanik”.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com