Sesja ze zdrowiem w tle

0

Informacja o realizacji bieżących świadczeń zdrowotnych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej była jednym z ważniejszych punktów wtorkowej sesji Rady Miejskiej w Kazimierzy Wielkiej. Szczegółowe dane w tym temacie przedstawiła dyrektor POZ Janina Dobaj. W przerwach obrad szefowa kazimierskiej POZ rozmawiała z sołtysami, zaznajamiając ich z aktualną sytuacją służby zdrowia.

Ponadto, na sesji z 3 marca 2020 roku radni wysłuchali informacji o bieżącej działalności Związku Międzygminnego Nidzica w Kazimierzy Wielkiej i przegłosowali kilka istotnych uchwał. Tą drogą wprowadzono m.in. zmiany w budżecie, które dotyczyły zwiększenia wydatków na remont świetlicy wiejskiej w Marcinkowicach, jak również na budowę oświetlenia ulicznego w Cudzynowicach, Zysławicach i Plechowie.

Gościem specjalnym sesji była Katarzyna Erbel, nauczycielka z „jedynki”, zajmująca się szkolnym kołem Caritas, które aktualnie angażuje się w charytatywne działania na rzecz uczennicy Gabrysi Gorgoń. Nauczycielka poprosiła radnych o wsparcie akcji, na co samorządowcy z wielką ochotą przystali.

/a/

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com