Sensacyjne zwycięstwo Huberta!

0

21 lipca w Kieleckim Centrum Bilardowym rozegrana została 7 eliminacja Grand Prix Gór Świętokrzyskich i zarazem Puchar Prezesa Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Sportowego.

W turnieju wzięło udział 44 bilardzistek i bilardzistów z województw: mazowieckiego, podkarpackiego, małopolskiego, pomorskiego i świętokrzyskiego. Nasze województwo reprezentował klub „Nosan Kielce” i „Miłek Wiślica”, który zagrał w składzie: Dominika Pawełczyk, Patrycja Siemieniec, Gabriela Siemieniec i Hubert Jaros.

Po bardzo  ładnej, spokojnej i wyrównanej grze Hubert konsekwentnie eliminuje przeciwników aż do najlepszej szesnastki. turnieju. Tu następuje krótka przerwa w grze. Wykorzystujemy na ułożenia planu gry i zapoznania się z przeciwnikami. Świetna gra Huberta przynosi efekty w postaci dojścia do finału. Jego przeciwnikiem jest zawodnik Nosan Kielce Jakub Chrobot.

Pojedynek finałowy zawodnicy rozpoczynają spokojnie z dużą dozą ostrożności, sprawdzając wzajemnie swoje umiejętności bilardowe. Pierwszy atak rozpoczął Jakub. Przy stanie 3 : 1 dla Jakuba. Hubert nabiera mocy, jest nie do zatrzymania, bezwzględnie wykorzystuje błędy przeciwnika, gra rewelacyjnie. Wygrywa 3 partie pod rząd. Wygrywa 4 : 3 i zostaje zwycięzcą 7 eliminacji i zdobywa Puchar Prezesa. To nie pierwszy zwycięzca z Wiślicy, któremu udaje się wygrać w tak prestiżowych zawodach bilardowych z udziałem zawodników z klubów zawodowych.

Wielkie brawa dla wygranych, a więc dla Jakuba Kowalczyka (TCF HUB Kraków), który do spółki z Grzegorzem Nowakiem (Nosan Kielce) zajęli trzecie miejsce.  Drugie miejsce dla Jakuba Chrobota (Nosan Kielce) i zwycięzca Hubert Jaros (Miłek Wiślica).

Puchar Prezesa i kij bilardowy wręczył sam gospodarz i sponsor turnieju Pan Grzegorz Kędzierski.

Wielkie podziękowania dla burmistrza Miasta i Gminy Wiślica Pana Jarosława Jaworskiegood zawodników i Zarządu Klubu Miłek Wiślica, za udostępnienie samochodów w celu wyjazdów na turniej.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com