Seniorzy Gminy Gnojno zaprezentowali swoją twórczość

0

Jak wspominał słynny polityk amerykański Benjamin Franklin „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu”. Tak właśnie jest z naszymi seniorami, którzy aktywnie uczestniczyli w Międzypokoleniowym Dniu Aktywności, który odbył się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach 25 lutego 2020 roku.

Wówczas reprezentacja Domu „Senior+” i „Klubu Senior+” z Janowic Poduszowskich miała okazję zaprezentować stoisko ze swoją twórczością. A także uzyskać informacje dotyczące świadczeń emerytalno – rentownych i zasad waloryzacji emerytur.

Mieszkańcy naszej gminy byli zachwyceni świetnie przygotowaną oprawą artystyczną, jak również wymianą doświadczeń między sobą, a także z okazji do rozmów z wojewodą Zbigniewem Koniuszym oraz Barbarą Sochą, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz wicewojewodą Rafałem Nowakiem.

Ten dzień nie tylko przyniósł wiele wrażeń i radości, pokazał także seniorom, że są poważani i potrzebni. Spotkanie to dało im więcej energii i motywacji do rozwijania swoich pasji.
A.W.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com