Samochód w rowie, a obok dwóch pijanych mężczyzn

0

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, których podróż osobową skodą zakończyła się w rowie. Pijani 26 i 27-latek nie chcieli przyznać, który z nich kierował autem.

We wtorek, 3 grudnia policjanci z Komisariatu Policji w Solcu-Zdroju otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, iż w miejscowości Nowy Korczyn, w przydrożnym rowie znajduje się osobowy samochód.

– Mundurowi po dotarciu na miejsce obok pojazdu zauważyli dwóch mężczyzn, obaj byli nietrzeźwi. 27-latek i jego 26-letni kolega podawali rozbieżne informacje dotyczące osoby, która miała kierować osobową Skodą. Badania stanu trzeźwości wykazały u starszego prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie. Z kolei stężenie tej substancji u młodszego wyniosło niewiele mniej. Obaj mieszkańcy gminy Wiślica zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu – informuje KPP w Busku-Zdroju.

Policjanci ustalili, że za kierownicą skody siedział 27-latek. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do winy, grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

z mat.policji

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com