Remis w pierwszym meczu sparingowym

0

AKS Busko-Zdrój zremisowało w Morawicy z miejscową Moravią 2:2. To pierwszy mecz sparingowym od czasu przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa.

– Trudno wymagać płynnej gry po tak długiej przerwie. Sobotni mecz kontrolny miał dwa oblicza. Pierwsza połowa to nasza dominacja, którą powinniśmy zakończyć przynajmniej jeszcze jedną bramką, natomiast drugie 45 min to przewaga gospodarzy, w której prym wiedli dobrze nam znani bracia Zawadzcy. Drużynę nie poznaje się po tym jak zaczyna, ale jak kończy. Jest nad czym pracować i wiem, że każdy z moich zawodników tą pracę chce wykonać. Mecz trwa 90 minut i jeśli uda się utrzymać poziom, który prezentowaliśmy w pierwszych 45 minutach to będzie dobrzekomentuje trener Mariusz Arczewski.

Wirus wywrócił nasze życie do góry nogami, ale życie toczy się dalej i musimy odnaleźć się w nowej rzeczywistości. AKS to dziś inny zespół niż ten, który miałem przyjemność prowadzić wiosną. Doszło do kilku zmian kadrowych i musi upłynąć trochę czasu zanim będziemy prezentowali taki poziom jaki byśmy sobie życzyli. Pandemia poturbowała wiele dziedzin naszego życia. Niestety nam też się mocno oberwało, ale dziś w klubie nikt nie narzeka lecz szuka rozwiązań. Wielki szacunek dla moich zawodników za to, że zostali mimo cięć finansowych! Każdy swoją cegiełkę dołożył, aby utrzymać zespół,  a teraz musimy zbudować drużynę która będzie wizytówką klubu oraz miasta dodaje.

Z Moravią buski zespół zagrał w składzie: Szcześniak, Bandura, Pietras, Radwański, Boś, Kowalski, Sinkiewicz, Załęcki, Janiec, Mika, Karasek oraz Kardas, Florczyk, Raczyński, Rodak i Łudzik.

r.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com