Rekomendacje dla Czesława Siekierskiego

0


Marek Prawda – Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce: W Brukseli, gdzie byłem przedstawicielem Polski przez cztery lata, wśród reprezentantów dwudziestu ośmiu krajów Czesław był jednym z najlepszych, najlepiej poinformowanych ekspertów od spraw polityki rolnej. Jak ktoś chciał się dowiedzieć czegoś z obszaru rolnictwa, tak, żeby to zrozumieć to trafiał do Czesława.

Adam Jarubas – Poseł do Parlamentu Europejskiego: Czesław Siekierski jest jednym z najlepszych, najbardziej kompetentnych, fachowców jeżeli chodzi o rolnictwo i rozwój obszarów wiejskich. Ma szeroką wiedzę i doświadczenie, które warto wykorzystać dla ziemi świętokrzyskiej i kraju. Jestem dumny, że znam Czesława.

 

 Adam Ochwanowski – poeta, animator kultury: Czesław imponuje mi swoją społecznikowską pasją i wrażliwością społeczną. Wspiera konkretnie większość zdarzeń kulturalnych, które organizowane są w naszym regionie. To on rozpoczął akcję ratowania świętych figurek przydrożnych na Ponidziu. Poza tym zna się jak mało kto na problemach i potrzebach wsi. To swój chłop. Ma wiejskie korzenie i się tego nie wstydzi.

Stefan Wyczyński – lider kapeli z Lubczy: To jest mój przyjaciel od lat. Czesław jest bardzo porządnym człowiekiem, na którego zawsze można liczyć. Cenię go też za to, że mocno wspiera nasz świętokrzyski folklor.

 

Prof. Stanisław Żak: Siekierski to bardzo dobry kandydat na posła. Ma duże doświadczenie. Był posłem, ministrem w Ministerstwie Rolnictwa, ma doświadczenie europejskie i tak naprawdę to teraz powinien znaleźć się w sejmie bez wyborów.

 

Jerzy Kolarz – Starosta Buski: Czesława Siekierskiego cechuje pracowitość, uczciwość i sumienność. Pełniąc różne funkcje publiczne m.in. posła na Sejm RP czy eurodeputowanego nigdy nie zapominał o Ziemi Świętokrzyskiej, z której pochodzi. Zawsze wspierał inicjatywy służące naszego regionu. Jest osobą, która potrafi słuchać ludzi i reprezentować ich stanowiska.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com