„Razem Dzieciom” odkrywało podziemny świat cudów w Kopalni Soli w Bochni

0

W ramach wakacyjnego cyklu wyjazdów, Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” zorganizowało kolejną wycieczkę. Tym razem odkrywano podziemny świat cudów w Kopalni Soli w Bochni. Nie było to jedyne miejsce, które tego dnia zwiedzono.

Niedziela, 12 lipca był dniem pełnym atrakcji dla osób, które wybrały się na kolejną wakacyjną wycieczkę zorganizowaną przez Stowarzyszenie „Razem Dzieciom” z Buska-Zdroju.

Tym razem celem wyjazdu była Kopalnia Soli w Bochni, jedna z największych atrakcji okolic Krakowa, która zachwycająca turystów z całego świata. Niesamowity mikroklimat, rozległe komory, całe podziemne sale, kaplice, jeziorka – oto co czekało na turystów z Ponidzia podczas długiej podziemnej wyprawy kopalnianymi korytarzami. Warto dodać, że wśród gości podziwiających cuda Kopalni w Wieliczce znaleźli się m.in. Goethe, Mendelejew, Bill Clinton czy Jan Paweł II.

 

To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekały tego dnia na uczestników niedzielnego wyjazdu.

– Zwiedziliśmy także urokliwe Muzeum Motyli Arthropoda, które również mieści się w Bochni, a także zamek w Dębnie. To był bardzo udany dzień. Do Buska wróciliśmy pełni nowych wrażeń i przygód – podsumowuje Bogusława Majcherczak, prezes Stowarzyszenia „Razem Dzieciom” w Busku-Zdroju.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com