Pstrykaj foty na konkurs!

0

Do połowy kwietnia tego roku przedłużono Konkurs Fotograficzny pt. „Szlakiem dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego obszaru Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA”. Prace, które już zostały nadesłane wezmą udział w konkursie lecz można je aktualizować lub wycofać.

By wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie lub maksymalnie 3 zdjęcia, na których uwiecznione będą obiekty zabytkowe, kulturowe, związane z historią miejsca objętego Lokalną Grupą Działania „E.O.CENOMA”

Fotografie, nagrane na cyfrowym nośniku (płyta CD, pendrive) należy dostarczyć do siedziby biura LGD, w Szczurowej, przy ul. Rynek 4, lub przesłać pocztą pod adres: ul. Rynek 4, 32-820 Szczurowa. Do zdjęć należy dołączyć formularz zgłoszenia, oświadczenie o zamieszkaniu na obszarze objętym LSR i umowę o przeniesieniu autorskich praw majątkowych – w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach.

Konkurs skierowany jest dla osób pełnoletnich, zamieszkujących teren Lokalnej Grupy Działania, tj. Gminy Bochnia, Gminy Rzezawa, Gminy Drwinia, Gminy Szczurowa, Miasta i Gminy Kazimierza Wielka, Gminy i Miasta Nowe Brzesko oraz Miasta i Gminy Koszyce.

Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach:

I etap – gminny, podczas którego wyłonionych zostanie 35 najlepszych fotografii ( po 5 zdjęć z każdej Gminy Członkowskiej),

II etap – główny, gdzie zostanie wybrane I, II oraz III miejsce, przez profesjonalne jury.

Konkurs objęty patronatem medialnym przez Tarnowskie Towarzystwo Fotograficzne.

Czekają atrakcyjne nagrody:

    I miejsce – bon o wartości 2000 zł

  II miejsce – bon o wartości 1500 zł

III miejsce – bon o wartości 1000 zł

Wyróżnienie – zdjęcia zostaną opublikowane na fanpage’u Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA” na Facebooku, gdzie praca z największą liczbą „polubień” zostanie nagrodzona bonem o wartości 500 zł.

Bony do zrealizowania w sklepie RTV EURO AGD.

Ze szczegółami regulaminu konkursu można zapoznać się na stronie Nadwiślańskiej Grupy Działania „E.O.CENOMA”

 

 

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com