PSS „Społem” zaprasza na świeże i smaczne kanapki i sałatki

0

Są one doskonałą przekąską w ciągu dnia, smaczne i  pełne witamin, a w dodatku tanie  – w sam raz na drugie śniadanie!  Jeśli twoje pomysły na lunch, do szkoły, czy  pracy to często wypadkowa tego co akurat masz w lodówce, nie zwlekaj. Już dziś zajrzyj do sklepów PSS w Busku—Zdroju, gdzie znajdziesz świeże,  a przede wszystkim wielowartościowe produkty do pracy i do szkoły!

Od ponad  tygodnia w ofercie sieci sklepów PSS w Busku-Zdroju, dostępne są fantazyjne, dowolnie skomponowane, a co więcej – codziennie świeże, gotowe do spożycia przekąski  – kanapki oraz sałatki.

70

W wyznaczonych sklepach PSS „Społem” znajdziesz kącik kanapkowo-sałatkowy, a tam m.in.: kanapki z tuńczykiem, kurczakiem, szynką, salami, mozzarellą, jajkiem, serem, przeróżnymi dodatkami takimi jak: kukurydza, ogórek, sałata czy kapusta pekińska oraz sosy: ketchup czy czosnkowy. Bułki do wyboru – pszenne albo z  ziarnem. Oraz sałatki: grecka lub gyros.

69

Jak poinformowała nas pani sprzedawca w sklepie Lux przy ulicy Poprzecznej w Busku-Zdroju – te produkty stały się hitem! Przeważnie kupuje je młodzież, choć dziś kanapeczki zakupiła pani, która właśnie zmierzała w odwiedziny do szpitala.

75

Przechadzając się pomiędzy pułkami sklepu, zauważyliśmy, że przy stoisku z bułeczkami i sałatkami zrobił się  ruch. Okazało się, że panie zainteresowały się zakupem sałatek. Zapytaliśmy czemu akurat zdecydowały się na zakup tego produktu? Jedna z nich, jak się okazało, 17 – letnia Natalia z okolic Buska-Zdroju odparła – „żeby zdrowo się odżywiać”.

Produkty znajdują się zarówno przy kasie jak i w przedziale z nabiałem. Jeśli zatem chcesz szybko zjeść  coś pysznego, a zarazem wartościowego, zapraszamy na zakupy do sklepów PSS Społem w Busku-Zdroju: ZENIT – Plac Zwycięstwa 22, LUX  – ul. Poprzeczna 4 /Stary dworzec PKS/, SAM  TARGOWY – Plac Targowy 7 oraz GAMA – ul. Kopernika 19.

 

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com