Prowadził auto mając 4 promile! To jednak nie wszystko…

0

Szybka reakcja policjanta z Komisariatu Policji w Solcu-Zdroju doprowadziła do zatrzymania nietrzeźwego kierującego. 31-latek, który jechał osobowym seatem miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie, a prawo jazdy stracił miesiąc wcześniej za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

W środę, 1 lipca po godz. 12:00 w miejscowości Nowy Korczyn funkcjonariusz z Komisariatu Policji w Solcu – Zdroju w czasie wolnym od służby, zauważył jadącego środkiem drogi seata.

– Uwagę funkcjonariusza przykuło również to, że kierującemu ewidentnie trudno było utrzymać prawidłowy tor jazdy. Policjant udał się za osobowym autem i bez wahania zatrzymał kierującego. Zabrał mu kluczyki od samochodu i wezwał na miejsce kolegów będących w służbie – informuje KPP w Busku-Zdroju

Badanie alkomatem wykazało, że siedzący za kierownicą hiszpańskiego auta 31-latek miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mieszkaniec gminy Nowy Korczyn w maju tego roku stracił prawo jazdy za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Teraz mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył będzie w sądzie, a grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com