Problematyczne parkowanie

0

W ubiegłym roku dyrekcja buskiego szpitala apelowała do kierowców, którzy parkują przed buskim szpitalem w miejscach do tego nieprzeznaczonych. Blokując miejsce karetkom pogotowia. Niestety nie pomagają apele i kary, a problem z nieodpowiedzialnymi kierowcami wciąż jest uciążliwy.

fot. ZOZ Busko-Zdrój

Szpital w Busku-Zdroju ma problem z nieodpowiedzialnymi kierowcami, którzy za nic mając znaki, parkują w miejscach niedozwolonych. Placówka na swojej stronie udostępnił przykład niewłaściwego parkowania i opatrzył zdjęcie komentarzem.

– Na podstawie tego negatywnego przykładu, prosimy o przestrzeganie znaków drogowych obowiązujących na terenie wewnętrznym szpitala i jednocześnie poszanowanie zieleni – po raz kolejny upomina ZOZ w Busku-Zdroju.

Apele jednak na nic się nie zdają, ponieważ część osób wciąż ich nie przestrzega. Niestety zdarza się, że kierowcy blokują miejsce wjazdu i wyjazdu karetek pogotowia. Parkowanie na terenie przy szpitalu jest bezpłatne, warto więc przestrzegać znaków i nie utrudniać pracy służbom medycznym, które ratują zdrowie i życie ludzi.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com