Pożegnanie absolwentów Pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju i przedszkola „Smerfuś”

0

Zakończył się wyjątkowy, bo utrudniony przez pandemię rok szkolny. W piątek, 26 czerwca, absolwenci Pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju, a także Niepublicznego Przedszkola „Smerfuś” odebrali świadectwa i dyplomy.

26 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego. W piątek, uczniowie odbierali świadectwa i rozpoczęli zasłużone wakacje. Mają za sobą najtrudniejszy  rok szkolny.

W Niepublicznym Przedszkolu „Smerfuś” odbyło się pożegnanie 6-latków. Mali absolwenci otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także upominki wraz z życzeniami sukcesów w szkole. Uroczystość uświetnił taniec w wykonaniu dzieci odchodzących z przedszkola.

Tego dnia odbyło się także pożegnanie absolwentów Pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju. Warto dodać, że dwóch uczniów otrzymało świadectwa z czerwonym paskiem i cenne nagrody rzeczowe. Jeden z nich, Adam S. za najwyższą średnią ocen, czyli 5,71 otrzymał nagrodę pieniężną.– Ten rok był rokiem szczególnym, ostatnie miesiące były trudne. Dlatego bardzo wam wszystkim dziękuję za ten zwiększony wysiłek. Wszystkim absolwentom życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do celu – podsumowuje dyrektor Anna Mazur.

r.

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com