Pogrążyła go „małpka”

0

Pińczowscy policjanci zatrzymali wczoraj 39-letniego mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego. Mężczyzna wpadł na kradzieży sklepowej, a był poszukiwany do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności. Już trafił do zakładu karnego.

Wczoraj popołudniu w jednym z dyskontów w Pińczowie ujęty został 39-latek z Gorzowa Wielkopolskiego. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna zabrał ze sklepowej półki butelkę 200 ml z  40% alkoholem i chciał z nią wyjść nie uiszczając opłaty. Czujny pracownik ochrony nie dopuścił jednak do kradzieży i na miejsce wezwał patrol Policji. Mundurowi ukarali mężczyznę za kradzież alkoholu, jednakże na tym interwencja się nie zakończyła. Sprawdzenie w systemie informacyjnym wykazało, że jest on poszukiwany przez lubuską Policję, do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo popełnione w ruchu drogowym.

Nie spodziewający się takiego zakończenia dnia 39-latek od razu trafił do zakładu karnego, a przyczyną jego „wpadki” okazała się chęć wypicia małej butelki wódki i pogarda dla cudzej własności.  

Opr. D.S

Źródło: KPP w Pińczowie

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com