Podwójne złoto Dominiki

0

Utalentowana młoda bilardzistka z UKS Miłek w Wiślicy po raz kolejny pokazała prawdziwą klasę. Dominika Pawełczyk w pierwszych dniach lipca tego roku uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Juniorów w bilardzie. Impreza odbyła się w Łodzi, gromadząc ponad 100 zawodników z całego kraju.

„W pierwszym dniu turnieju Dominika, po ładnej i spokojnej grze w odmianie 8 bil pewnie sięgnęła po złoto eliminując kolejne przeciwniczki” – opowiada trener nastolatki Szczepan Sekuła.

Drugiego dnia zawodów nasza wiśliczanka zagrała w odmianie 9 bil. Tym razem walka była zacięta i niezwykle emocjonująca. W efekcie Dominika pokonała Joannę Moczarowską z Czerniewa i tym samym wywalczyła drugi złoty medal.

Te dwa złota oraz tytuły Mistrzostw Polski dały Dominice kolejny już awans do kadry Narodowej Juniorów na rok 2020/2021” mówi trener Sekuła i dziękuje serdecznie wszystkim, którzy wspierają Dominikę w jej sportowej karierze.Wspiera nas starosta buski Jerzy Kolarz i burmistrz Wiślicy Jarosław Jaworski. Pomoc otrzymujemy również od radnego wojewódzkiego Mieczysława Sasa i dyrekcji Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku –Zdroju” –wylicza trener Dominiki.

My dodajmy, że niedawno do grona osób wspierających Dominikę dołączył Andrzej Gibas z Mysłowic, właściciel firmy mocno związanej z bilardem.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

j.s.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com