„Podwieczorek z gwiazdą” z …

0

Artur Andrus będzie gwiazdą jednego z cyklu spotkań w ramach „Podwieczorku z gwiazdą” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Spotkanie odbędzie się w lutym.

fot. Wikipedia

„Podwieczorek z gwiazdą” to cykl spotkań z popularnymi gwiazdami polskiej estrady, które realizowane są przez redaktora Leszka Bonara – dziennikarza i prezentera muzycznego Telewizji Łódź. Podłożem pomysłu są wieloletnie kontakty autora i prowadzącego „podwieczorki” z czołowymi artystami estrady i towarzyszące temu serdeczne, a nawet przyjacielskie relacje.

Tym razem gwiazdą podwieczorku 21 lutego w Buskim Samorządowym Centrum Kultury będzie Artur Andrus – dziennikarz, poeta, satyry, aktor, artysta kabaretowy. W latach 1994–2017 dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, od 2018 RMF Classic, a od 2005 komentator Szkła kontaktowego w TVN24. Mistrz Mowy Polskiej (2010)

Spotkanie z Arturem Andrusem odbędzie się o godz. 18:00, wstęp wolny. Warto jednak dodać, że wejściówki do odbioru od poniedziałku do piątku, pokój 104 (dział kultury) w godz. 8:00 -15:00.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com