Pińczowskie wakacje w „Przystani Kultury”

0

Wakacje trwają w najlepsze, niebawem półmetek, ale przed nami jeszcze cztery lipcowe dni. Co ciekawego zaplanowano dla młodych mieszkańców Pińczowa, którzy będą wtedy na miejscu?

  • 28 lipca (środa) – zapraszamy na gry bez prądu nad pińczowskim zalewem, a także na zajęcia sportowe na terenie klubu Kon -Tiki.
  • 29 lipca (czwartek) -obowiązuje ten sam program, co w środę
  • 30 lipca (piątek) -pokaz warsztatowy Teatr Kamishibai w Świetlicy Wiejskiej w Gackach
  • 31 lipca (sobota) – Spotkanie w Przystani z Adamem Ochwanowskim. W tym dniu także oficjalnie rozpocznie się II Ogólnopolski Plener Malarski „Pińczowskie Klimaty”, na terenie klubu Kon -Tiki.

Serdecznie zapraszamy. Udział w wymienionych zajęciach jest nieodpłatny, a odbywają się one w godz. 10 – 14. Już wkrótce przedstawimy naszym Czytelnikom wakacyjny plan Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury na sierpień 2021 roku.

Tymczasem, w pińczowskiej Przystani Kultury na Kon -Tikach odbyło się już mnóstwo fantastycznych zajęć. Dzieciaki malowały, rysowały, śpiewały, tańczyły i uczestniczyły w licznych zabawach ruchowych. W Gackach z kolei odbyły się pierwsze warsztaty Kamishibai. Milusińscy byli zachwyceni.

Tegoroczne zajęcia wakacyjne odbywają się w ramach projektu Przystań Kultury, realizowanego przy finansowym wsparciu Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

j.s.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com