Pińczów zagra z WOŚP

0

29.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z uwagi na pandemię, przeniesiono z 10 na 31 stycznia 2020 roku, ale i tak nie odbędzie się on w swojej zwykłej formule. Nie będzie wielkich koncertów, wydarzeń i akcji towarzyszących, nie będzie licytacji na żywo z udziałem kilkusetosobowej widowni, ale będzie duch pomagania. „To się nie zmieni.Zagramy z radością, zagramy z poczuciem, że po raz kolejny wspólnie zrobimy coś dobrego, pięknego uruchamiając samą dobrą energię i moc pomagania. Bo Pińczów zawsze pomagał i nie mamy wątpliwości, że tak będzie i tym razem”mówi Iwona Senderowska, dyrektor Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

Kilka dni temu rozpoczęła się zbiórka gadżetów do licytacji; tym razem będzie to licytacja on –line, co nie znaczy, że będzie mniej emocjonująco. Fanty na aukcję można przynosić do 17 stycznia 2021 roku, do siedziby PSCK. Wszystko, co przyniesiecie na bieżąco będzie umieszczane w galerii on-line. Już teraz możecie dokładnie przyjrzeć się kilkunastu atrakcyjnym gadżetom. Po 17 stycznia ruszy internetowa licytacja drobniejszych fantów, zaś te najcenniejsze zostaną zlicytowane podczas licytacji on-line na żywo przeprowadzonej przez PSCK i internetowe Radio TPI. Więcej szczegółów już wkrótce na antenie radia.

Oczywiście planowane są także kwesty na ulicach. „Mam zgłoszenia od 62 wolontariuszy. Wszystko jest przygotowane, czekamy na finał”mówi Wojciech Wojtaś z pińczowskiego Sztabu WOŚP.

Piękna biżuteria, również ta robiona ręcznie, vouchery na przelot motolotnią, zaproszenia do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, bony na zakupy, mnóstwo firmowych gadżetów i cała moc innych niespodzianek –to wszystko już niebawem. W akcję jak zwykle włączyli się lokalni przedsiębiorcy, artyści, rękodzielnicy i stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do wspólnego pięknego dzieła WOŚP, którego namacalne ślady widzimy już niemal na każdym szpitalnym oddziale. Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej, a tym razem dochód z akcji przeznaczony będzie na leczenie dzieciaczków z chorobami neurologicznymi.

J.Strączek

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com