Ogólnopolski sukces buskiego policjanta

0

Asp. Paweł Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju zajął pierwsze miejsce w wyścigu kolarskim „Majka Gran Fondo”. W ramach tych zmagań, w pierwszym dniu odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w jeździe indywidualnej na czas.

fot. mat.pras.

W sobotę, 7 maja i niedzielę, 8 maja w Dobczycach i Myślenicach odbyły się Mistrzostwa Polski Policji. W zawodach uczestniczyła Reprezentacja Polskiej Policji, w skład której wchodzi asp. Paweł Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

– W pierwszym dniu zmagań, w konkurencji jazdy indywidualnej na czas, na dystansie 20 km pierwsze miejsce i złoty medal Mistrzostw Polski Policji zdobył buski policjant, asp. Paweł Szymański. Górzystą trasę ,,czasówki” pokonał ze średnią prędkością ponad 41 km/h. W niedzielę, 8 maja odbyły się Mistrzostwa Polski Policji ze startu wspólnego. Tu na wymagającej górzystej trasie z przewyższeniami sięgającymi prawie tysiąca metrów, nasz policjant zajął trzecie miejsce – relacjonuje Tomasz Piwowarski, oficer prasowy KPP w Busku-Zdroju.

Warto dodać, że w obu wyścigach, ramię w ramię z innymi zawodnikami, rywalizował zastępca komendanta głównego policji nadinsp. Roman Kuster, który także dekorował medalami zwycięzców.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com