OFERTA PRACY SINIAT

0

     

Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa Sp. z o. o. i Siniat Sp. z o.o. wchodzą w skład grupy kapitałowej Etex Building Performance – dywizji międzynarodowego koncernu Etex Group, będącego jednym ze światowych liderów na rynku rozwiązań budowlanych i biernej ochrony przeciwpożarowej.

Obecnie do Wydziału Profili Metalowych Siniat Sp. z o.o. poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Produkcji

Miejsce pracy: Gacki (Pińczów)

OPIS PRACY

 • Praca przy obsłudze linii produkcyjnych
 • Praca w systemie trzy- lub cztero-zmianowym – 7 dni w tygodniu

PROFIL KANDYDATA

 • Wymagane kursy / licencje na:
 • Wózki widłowe
 • Kurs SEP do 1 kV obsługa maszyn i urządzeń
 • Suwnice (z poziomu roboczego) – mile widziane
 • Wykształcenie techniczne mile widziane (wymagane co najmniej wykształcenie zawodowe)
 • Dyspozycyjność i mobilność (samodzielny dojazd do Zakładu Produkcyjnego)
 • Doświadczanie na linii produkcyjnej – mile widziane

OFERUJEMY

 • Pracę w nowoczesnym zakładzie
 • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Bogaty pakiet benefitów pracowniczych

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania – CV należy wysłać na adres:

rekrutacja@etexgroup.com

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do SINIAT sp. z o.o. (KRS 0000046388) i Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa sp. z o.o. (KRS 0000080938) obie z siedzibami w Warszawie (03-879) przy ul Przecławskiej 8 (dalej obie Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez SINIAT sp. z o.o. (KRS 0000046388) i Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa sp. z o.o. (KRS 0000080938) danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ul. Przecławska 8, 03-879 Warszawa lub daneosobowe@etexgroup.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie nam jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Prosimy o umieszczenie w CV poniższej zgody jeżeli podajesz nam więcej danych niż przewidziane w przepisach prawa:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmy SINIAT sp. z o.o. i Promat Techniczna Ochrona Przeciwpożarowa sp. z o.o. podanych przeze mnie w procesie rekrutacji danych osobowych innych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia (tj. wymienionych w art. 22(1)§1 kodeksu pracy)”.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, a także w prawem przewidzianych sytuacjach żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody lub wniesienie sprzeciwu pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem lub zgłoszeniem sprzeciwu.

Twojej dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a także jeżeli wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres do 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres przedawnienia się takich roszczeń lub prowadzenia postępowania sądowego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem siedziby lub e-mail daneosobowe@etexgroup.com.

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com