Oddajmy krew dla małego Michałka

0

Już w piątek 18 października, w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się kolejna akcja krwiodawstwa „Oddaj krew – podziel się życiem”. Tym razem Krewcy Ponidzianie zachęcają, by drogocennym darem, jakim jest nasza krew, wesprzeć małego kielczanina – Michałka, który walczy z ciężką chorobą.

„Krew to dar życia. Cała nasza akcja będzie dedykowana właśnie temu małemu dzielnemu chłopcu. Serdecznie zapraszamy” –mówi Piotr Młyńczak ze Stowarzyszenia „Krewcy Ponidzianie”.

Na akcję zapraszają także nasi stali krwiodawcy. Tym razem do dobroczynności zachęca nas Mateusz Tarka, zastępca dowódcy JRG w Pińczowie, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej tamże, sportowiec, społecznik.

„Krew oddaję od kilku lat i gorąco zachęcam do tego innych. Oczywiście będę również na najbliższej akcji bo warto pomagać, a krewkość silnie uzależnia” –mówi Mateusz.

Dodajmy, że początek akcji o godz. 9.00. Należy zabrać ze sobą dowód tożsamości i zjeść lekkie śniadanie. Na miejscu, jak zwykle czekać na Was będzie pyszny bufet oraz wspaniała atmosfera.

Przybywajcie!

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com