Numer trzeci, a w nim…

0

Już jutro (22 stycznia 2019 r.)  nowe papierowe wydanie „Tygodnika Ponidzia”. W numerze 3/2019 przeczytacie wiadomości z powiatu buskiego, pińczowskiego i kazimierskiego, ale nie tylko… Na łamach gazety zaprezentujemy Państwu jak przedstawia się Budżet Województwa Świętokrzyskiego na 2019 rok.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z burmistrzem Buska-Zdroju – Waldemarem Sikorą. Jakie były pierwsze plany włodarza po złożeniu ślubowania? Czy zmieni się strefa uzdrowiskowa? Jakie inwestycje czekają gminę Busko? Odpowiedzi szukajcie na stronie czwartej.  Ale to nie wszystko, ciekawe  informacje z gminy Busko-Zdrój  przeczytacie także na stronie piątej. Będzie o ulicy Dygasińskiego, nowym oświetleniu ulicy Broniewskiego czy o wyprawkach bibliotecznych dla trzylatków.

Zamieściliśmy także krótki wywiad ze starostą  buskim – Jerzym Kolarzem, który opowiedział jak w rankingu liceów i techników 2019 na portalu Perspektywy zaprezentowały się placówki prowadzone przez powiat buski.

A co w Pińczowie? Tu na nudę narzekać nie można…Miasto  przygotowało bogatą ofertę dla najmłodszych na ferie. Na naszych łamach zdradzamy jak młodzieży upłynął pierwszy tydzień zimowej laby i co czeka ich w kolejnych dniach.

Na stronie dziewiątej sporo fotografii ze studniówkowego balu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie.  Maturzyści bawili się w Domu Weselnym „Monika” pod Działoszycami.

Całe Ponidzie głośno zagrało z WOŚP, w jutrzejszym wydaniu zdradzamy jak wyglądało świąteczne granie, tym razem w Stopnicy i Gnojnie. Napisaliśmy także o osobie, której ryk silników towarzyszy od dziecka.

W gazecie także wiele innych ciekawych artykułów, zapraszamy do lektury.

01_nr  3_2019.indd

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com