Nowy łącznik w buskim szpitalu. Co zyskają pacjenci?

0

W szpitalu w Busku-Zdroju powstaje nowy łącznik, który połączy budynek główny szpitala z Oddziałem Gruźlicy i Chorób Płuc.

szpital Busko-Zdrój – fot. mat.pras.

Celem inwestycji jest przede wszystkim wyeliminowanie wieloletnich uciążliwości spowodowanych tym, że część bazy diagnostycznej szpitala – np. pracownie RTG, USG znajdują się w budynku głównym ZOZ, a tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny w budynku Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc.

– Po zakończeniu budowy pacjenci, a także pracownicy szpitala będą mogli korzystać z pełnej bazy diagnostycznej jaką oferuje szpital, bez konieczności uciążliwego wychodzenia na zewnątrz budynków. Mam nadzieję, że realizowana inwestycja, spotka się z pozytywnym odbiorem naszych pacjentów, a pracownikom ułatwi wykonywanie codziennych, trudnych obowiązków zawodowych – informuje Grzegorz Lasak, dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju.

Wykonawcą inwestycji pod nazwą „Dobudowa klatki nr 3 do szczytu Budynku Głównego Szpitala w celu dostosowania długości dojść ewakuacyjnych zgodnie z wymogami przepisów p/poż. wraz z łącznikiem pomiędzy Budynkiem Głównym Szpitala a Oddziałem Gruźlicy i Chorób Płuc” jest firma z Zagnańska. Koszt inwestycji to nieco ponad 1,5 mln zł.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com