Noworoczne spotkanie z „czwartą władzą”

0

Zgodnie z wieloletnią już tradycją, na początku każdego roku marszałek województwa świętokrzyskiego wznosi noworoczny toast w towarzystwie regionalnych i lokalnych mediów. W tym roku dziennikarze spotkali się z gospodarzami regionu w piątek 10 stycznia, a miejscem miłych okoliczności była jak zwykle sala lustrzana w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

Redaktorów czasopism, mediów elektronicznych, radia i telewizji powitał dyrektor gabinetu marszałka Województwa Świętokrzyskiego Marcin Piętak i zapowiedział krótki występ artystyczny w wykonaniu młodzieży z Wojewódzkiego Domu Kultury. Utalentowane wokalistki zaśpiewały kilka pięknych kolęd, przypominając zebranym o niedawnych świętach Bożego Narodzenia.

Po tym mini koncercie głos zabrali gospodarze województwa świętokrzyskiego. Marszałek Andrzej Bętkowski, wicemarszałek Renata Janik oraz przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś, z kieliszkami szampana w dłoniach, podziękowali dziennikarzom za dobrą współpracę i przekazali serdeczne życzenia na Nowy Rok 2020.

W spotkaniu uczestniczyła także Redakcja „Tygodnika Ponidzia”.

Joanna Strączek

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com