Nocna przejażdżka zakończona zatrzymaniem w policyjnej celi

0

W nocy z piątku na sobotę buscy policjanci zatrzymali 19 – latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Nastolatek podczas kontroli drogowej odrzucił na podłogę samochodu zawiniątko folii aluminiowej. Wewnątrz była biała substancja wstępnie zidentyfikowana jako 2C-B. Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z buskiej komendy w nocy z piątku na sobotę pełnili służbę na terenie tego miasta. Funkcjonariusze ustalili, że po ulicach Buska – Zdroju ma się przemieszczać pojazd marki BMW, w którym mogą znajdować się narkotyki. Po pierwszej w nocy zauważyli podejrzane auto na jednej z ulic i natychmiast zatrzymali je do kontroli. Podczas legitymowania, uwagę policjantów zwróciło zachowanie 19 – latka. Nastolatek odrzucił na podłogę samochodu zawiniątko z folii aluminiowej. Wewnątrz była jedna porcja białej substancji wstępnie zidentyfikowana jako 2C-B. 19 – latek został zatrzymany w policyjnej celi.  

W miejscu zamieszkania mężczyzny podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli 27 sztuk amunicji do karabinka sportowego oraz dziczyznę, najprawdopodobniej mięso z sarny. Śledczy będą sprawdzać pochodzenie ujawnionych rzeczy.        

Jeżeli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczony biały proszek to narkotyki, zatrzymanemu może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Opr. TP

Substancja zabezpieczona przez policjantów

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Powered by themekiller.com