Niebezpieczne zderzenie na „krajowej”

0

W miejscowości Szczaworyż, 2 czerwca, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala, a na drodze wystąpiły utrudnienia w ruchu.

Gdy nasi funkcjonariusze dotarli na miejsce, zastali zatarasowaną drogę. Zabezpieczyliśmy teren i udrożniliśmy przejazd tak, że ruch odbywał się wahadłowo– poinformował zastępca komendanta KP PSP w Busku-Zdroju, Robert Bujny.szczaworyż (1)Opel zafira i chrysler voyager jechały od Stopnicy w stronę Buska-Zdroju. W Szczaworyżu pojazdy zderzyły się, kiedy kierowca jednego z nich skręcał w lewo.szczaworyż (2)

Nie mamy jeszcze pewności, czy to opel skręcał, a chrysler dopiero rozpoczął wyprzedzanie, czy kierowca opla nie spojrzał w lusterko i rozpoczął manewr skrętu w lewo, podczas gdy drugi samochód już go wyprzedzał. Będziemy sprawdzać przebieg tego zdarzenia– powiedział oficer prasowy KPP Busko-Zdrój, Tomasz Piwowarski.

szczaworyż (1)44-letni kierowca opla oraz 37-letnia pasażerka chryslera doznali obrażeń w wyniku wypadku i zostali przewiezieni do szpitala.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com