Narkotyki u dwóch mieszkańców Buska-Zdroju

0

Buscy policjanci uzyskali zatrzymali dwóch mieszkańców Buska-Zdroju. W domach u 20-latka i 27-latka znaleźli narkotyki.

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że 20-letni mieszkaniec Buska – Zdroju może mieć u siebie w domu narkotyki. Kiedy pojechali do miejsca jego zamieszkania, zastali dwudziestolatka przed domem. Poinformowany o celu wizyty, mężczyzna przyznał się, że ma marihuanę i wskazał miejsce jej przechowywania policjantom. Busczanin po przesłuchaniu został zwolniony. Kryminalni zabezpieczyli susz w ilości około sześciu porcji.

– Jeszcze tego samego dnia mundurowi zostali wezwani do interwencji domowej. Podczas prowadzonych czynności policjanci zauważyli leżące na stoliku zawiniątko z suszem w kolorze brunatno – zielonym. Wkrótce natrafili także na kolejne zawiniątko z podobną zawartością. Do posiadania suszu przyznał się 27-latek. Wstępne badanie przy pomocy testera narkotykowego wykazało, że zabezpieczony susz to marihuana o wadze 5 gramów. Także ten mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony – informuje Tomasz Piwowarski, oficer prasowy KPP w Busku-Zdroju.

Zabezpieczone substancje zostaną poddane dalszym badaniom. Jeżeli potwierdzi się, że są środki odurzające lub substancje psychotropowe obu mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności nawet do lat 3.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com