Największe klubowe wydarzenie w Busku już w tę sobotę. Na scenie wystąpi niesamowita gwiazda!

0

Już w najbliższą sobotę – 21 kwietnia na scenie Onyx Club – Pub & Restaurant w Busku-Zdroju, wystąpi artystka światowego formatu – DJane Mirjami wraz ze swoimi aniołkami! Z tej okazji mamy dla Was aż 5 podwójnych, darmowych wejściówek na to wydarzenie.

DJ, DJ-ka, DJane, DJette czy może Kobieta DJ. Jedno jest pewne.  DJane Mirjami to najbardziej rozpoznawalna polska DJ-ka poza granicami naszego Kraju. Mirjami to światowa gwiazda najlepszych klubów. Występowała też na jednej scenie z DJ TIESTO!

onyx na jedynkę - Kopia

Kochasz imprezy? Lubisz dobrą zabawę? Uwielbiasz bawić się do białego rana? Jeśli twoja odpowiedź brzmi 3 razy TAK, to znaczy, że musisz odwiedzić Onyx!

Przypomnijmy, że jest  to najmodniejszy klub w regionie o powierzchni prawie 300 metrów kwadratowych! Najlepsi DJ’e, klimatyczny wystrój i niesamowita atmosfera to tylko kilka z wielu zalet tego miejsca!

Onyx Club – Pub & Restaurant – to zupełnie nowy punkt na imprezowej mapie Buska-Zdroju.  Znajduje się on niedaleko centrum miasta, a dokładniej przy Placu Targowym 4 (róg ulicy Piekarskiej).  Jak sama nazwa wskazuje Onyx Club – Pub & Restaurant to nietuzinkowe połączenie klubu muzycznego, restauracji oraz typowego pubu z drinkiem i piwem. Jak informuje Bartosz Lewandowski – właściciel Onyx Club, wyjątkowe, odświeżone wnętrze lokalu, duża przestrzeń, odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, świetna muzyka – z pewnością pozwolą miło spędzić czas w doborowym towarzystwie, a co więcej, sprawią że Onyx Club będzie najlepszym miejscem na pokazy artystyczne, stand-upy czy koncerty, które już niebawem czekać na nas będą w każdy weekend.  Pan Bartosz nie zdradził nam jeszcze swoich planów na kolejne tygodnie, ale już dziś informuje, że w klubie serwowana będzie  m.in. caserola – odmiana prawdziwej włoskiej pizzy spotykana w niektórych rejonach Włoch.

21 kwietnia. Start. Godzina  20:00. Na tej imprezie nie może Cię zabraknąć!

Busko-Zdrój, ul. Plac Targowy 4, róg ulicy Piekarskiej

Rezerwacje: +48 728 927 130

Chcecie wiedzieć więcej? Polubcie oraz zapraszajcie znajomych do polubienia fanpag’u Onyx Club dzięki czemu na bieżąco będziecie informowani o wydarzeniach w klubie! A my już dziś zapraszamy 21 kwietnia na największe wydarzenie  w regionie, gdzie pojawi się niesamowita gwiazda do Onyx Club – Pub & Restaurant w Busku-Zdroju!

Uwaga! Aby zgarnąć 5 podwójnych i darmowych biletów na 21 kwietnia zapraszamy do zabawy!

Wystarczy, że:

– Wejdziesz na nasz facebookowy profil Tygodnika Ponidzia.

– Odszukasz, polubisz lub zareagujesz na konkursowego  posta „Największe klubowe wydarzenie w Busku już w tę sobotę!”

– udostępnisz go (publicznie!) na swoim profilu

–  w komentarzu oznaczysz osobę, z którą chcielibyście wybrać się do klubu.

20 kwietnia wyłonimy zwycięzców.

Ważne! W klubie obowiązuje selekcja, wstęp od 21 roku życia. Właściciel zapewnia całkowite bezpieczeństwo poprzez wykwalifikowaną ochronę.

A poniżej przedstawiamy Wam cząstkę tego co się będzie działo w najbliższy weekend tylko w Onyx Club – Pub & Restaurant w Busku-Zdroju!

Zapraszamy!

 

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Powered by themekiller.com