Na zakończenie wielki bal

0

Kilkudziesięciu najmłodszych pińczowian wspaniale bawiło się podczas karnawałowego balu kostiumowego. Impreza odbyła się w piątek 7 lutego 2020 roku w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury i była doskonałym zwieńczeniem tegorocznych ferii zimowych.

Na balu było wesoło, głośno, muzycznie i baardzo kolorowo. Milusińscy wykorzystali okazję by wcielić się w postaci swoich ulubionych bohaterów z bajek i filmów. Na sali roiło się wręcz od pięknych księżniczek, pszczółek, biedronek, Spidermanów, Batmanów, smoków, był także kowboj, któremu towarzyszył policjant oraz uroczy, mały strażak.

Dzieciaki bawiły się świetnie, a to za sprawą dwóch wesołych animatorów, którzy robili wszystko, by ten bal zapisał się w pamięci uczestników, jak najdłużej. Maluchy, których zmogło zmęczenie mogły odpocząć chwilę i oddać się sztuce rysowania, inni uzupełniali utraconą energię słodyczami i napojami, które pracownicy PSCK wręczali dzieciom przy wejściu na salę balową.

Bardzo mi się podoba ta zabawa. W tamtym roku przebrałem się za smoka wawelskiego, dziś jestem Spidermanem bo bardzo lubię tego bohatera. Za rok? Za rok też na pewno przyjdę, ale jeszcze nie wiem za kogo się przebiorę” – mówił 6–letni Damian.

„Cieszymy się, że nasza impreza z roku na rok cieszy się tak wielkim zainteresowaniem dzieci. To wspaniałe uczucie widzieć, z jaką radością tu przychodzą” – mówi Iwona Senderowska, dyrektor Pińczowskiego Samorządowego Centrum Kultury.

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com