Mikołajki ze Stowarzyszeniem „Widzieć Dobro”

0

Kazimierskie Stowarzyszenie charytatywne „Widzieć Dobro” organizuje paczki mikołajkowe dla dzieci,  do których święty Mikołaj nie dotarł jeszcze nigdy. Zbierają m.in. pomoce dydaktyczne, przybory szkolne, słodycze, kosmetyki, artykuły higieniczne. To piękna inicjatywa, do której może przyłączyć się każdy z nas. „Przyświeca nam jeden cel –aby w tym roku święty dotarł do każdego malucha…” –mówi Dorota Gruszka, jedna z założycielek stowarzyszenia.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę piękną akcję. Każdy, najmniejszy nawet podarunek jest na wagę złota. Mieszkańcy powiatu kazimierskiego, którzy zechcą włączyć się do akcji mogą proszeni są o skontaktowanie się z Dorotą Gruszką (tel. 691251528). Podarunki można także zostawiać w Redakcji „Tygodnika Ponidzia”, przy ul. Kilińskiego 16 w Busku – Zdroju. Stąd trafią gdzie trzeba.

„Zebraliśmy już całkiem sporo artykułów, z których powstaną piękne paczki mikołajkowe”

„Wzruszają nas zwłaszcza momenty, gdy ludzie dzielą się choć sami niewiele mają” – opowiada pani Dorota. Piękna była  chwila, gdy słodkie podarunki dla dzieciaków przyniosła pani Monika spod Opatowca, której  Stowarzyszenie „Widzieć Dobro” pomagało remontować dom. „Ja nigdy nie miałam mikołajek, niech inne dzieci doświadczą tej radości” –mówiła pani Monika.

To co, pomożecie?

j.s.

Udostępnij.

Dodaj komentarz

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com