Mężczyźnie grożą 3 lata więzienia! Wszystko przez zawartość portfela…

0

Policjanci z Busku-Zdroju w poniedziałek, 20 stycznia zatrzymali 25-latka. Mężczyzna podróżował wspólnie z 22-latkiem osobowym volkswagenem, w którym policjanci znaleźli portfel, a w nim biały proszek w papierowym zawiniątku. Wstępne badanie testerem narkotykowym wykazało, że jest to mefedron.

Funkcjonariusze z buskiej komendy w poniedziałek w nocy pełnili służbę na terenie gminy Busko-Zdrój. W jednej z podbuskiej miejscowości, w osobowym volkswagenie zauważyli 25-latka, którego wcześniej wielokrotnie zatrzymywali za posiadanie narkotyków lub substancji psychotropowych. Postanowili pojazd zatrzymać do kontroli drogowej.

– W samochodzie podróżowały dwie osoby, 25-letni pasażer oraz 22-letni kierujący. W trakcie przeszukania auta funkcjonariusze znaleźli w schowku w drzwiach od strony pasażera portfel, a w nim biały proszek w papierowym zawiniątku. Starszy z mężczyzn tłumaczył stróżom prawa, że portfel jest jego, ale nie wie skąd tam wziął się biały proszek. Kryminalni po przebadaniu na testerze narkotykowym zabezpieczoną substancję zidentyfikowali jako mefedron o wadze 3 gramów – informuje Tomasz Piwowarski, oficer prasowy z KPP w Busku-Zdroju.

Mężczyzna noc spędził w policyjnej celi, będzie składał wyjaśnienia w tej sprawie. Jeżeli dalsze badania potwierdzą, że zabezpieczony proszek to substancja psychotropowa to mężczyźnie może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com