Letnia Akademia Pływania

0

Już trzeci rok z rzędu wakacje to czas na naukę i doskonalenie pływania w powiecie buskim. Dzięki dofinansowaniu ze środków Starostwa Powiatowego w Busku-Zdroju Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia po raz kolejny jest organizatorem Letniej Akademii Pływania.

Jak informuje klub, zapisy na darmowe zajęcia prowadzone będą w dwóch terminach: od 22 do 30 czerwca – dla grupy, której zajęcia odbywać się będą w terminie 1 – 24 lipca. Natomiast od 27 lipca do 9 sierpnia – dla grupy, której zajęcia odbywać się będą w terminie 10 – 31 sierpnia. W tym roku zapraszamy dzieci w wieku 6 – 8 lat z podstawowymi umiejętnościami pływackimi z terenu powiatu buskiego. Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniuinformują organizatorzy Letniej Akademii Pływania.

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w zajęciach powinni wysłać maila na adres uniabuskozdroj@gmail.com, w temacie wpisując Letnia Akademia Pływania – Zgłoszenie. Z kolei w treści wpisując imię i nazwisko dziecka, wiek i numer telefonu kontaktowego. W wiadomości zwrotnej otrzymuj się kartę zgłoszenia i deklarację. Ilość miejsc jest ograniczona. Dlatego też decyduje kolejność zgłoszeń.

r.

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Directory Wizard powered by www.polldirectory.net

Powered by themekiller.com