Kabaret SMILE wystąpi w Busku i Jędrzejowie! Mamy do rozdania wejściówki!

0

Już 7 lutego b.r. do Buska oraz Jędrzejowa, zawita znana i lubiana formacja kabaretowa z Lublina. Jak informują organizatorzy,  Kabaret Smile wystąpi z NOWYM programem pod hasłem „To się nadaje do kabaretu”! My również mamy miłą niespodziankę dla miłośników SMILE. Mamy do rozdania aż 20 bezpłatnych wejściówek!

„To się nadaje do kabaretu”” – to NOWY program kabaretu Smile! W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu SMILE. Cały program to laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne „odczynniki” tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: „Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!”.

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci – „to się nadaje do kabaretu!”.

Chcesz poczuć na własnej skórze z jakich odczynników korzystają artyści? Przybądź  już 7 lutego na spektakl „na żywo” do Buska lub do Jędrzejowa!

Zapraszamy

– Buskie Samorządowe Centrum Kultury, godzina 16.30.

– Centrum Kultury w Jędrzejowie, godzina 20.30.

Bilety do nabycia w:

– Buskim Samorządowym Centrum Kultury, tel. 41 378 23 19 lub na stronie http://ajoanna.com/wydarzenia?eid=64680

– Centrum Kultury w Jędrzejowie, tel. 41 386 12 68 lub na http://ajoanna.com/wydarzenia?eid=64681

– www.biletowakasa.pl

UWAGA!!!

 Do wygrania są wejściówki na te dwa wyjątkowe wydarzenia. Aby wygrać podwójne (!) zaproszenie wystarczy:

– Polajkować lub też zareagować na posta konkursowego na naszym fanpage’u Tygodnika Ponidzia. (https://www.facebook.com/Tygodnik.Ponidzia/)

– udostępnić go (publicznie!)…na swoim profilu facebookowym

– w komentarzy pod postem konkursowym na (https://www.facebook.com/Tygodnik.Ponidzia/ )wpisać Jędrzejów lub Busko – miejscowość w której chcecie obejrzeć kabaret.

Wyniki konkursu 31 stycznia. A więc zapraszamy do zabawy!

Reklama Kabaret Smile

 

Udostępnij.

Komentowanie zostało wyłączone.

Powered by themekiller.com